| RaduBortannoiu a întrebat:

stiti cumva de ce netul meu cand descarca incepe cu o viteza de 200kb/s si dupa 20 de secunde ajunge la 0 si nici ca mai creste si din cand in cand cand deschid ceva de genul facebook, youtube, etc imi apare ca pagin respectiva inexistenta
va rog imi puteti spune cum sa o rezolv
dau funda celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

E posibil sa ai internet prin modem de la Click Melc ( click net) e cea mai proasta afaracere cu modemul de la ai, la inceput am avut si eu contract cu ei, iar dupa 2 zile l-am reziliat avand aceeasi problema. Muta-te la alta firma ( rcs rds) e cea mai buna ( ai viteza de 10-11 mb/s si nu scade niciodata sub 2 mb/s).

| blondutza92 a răspuns:

Ce net ai?

| stronzzo a răspuns:

Depinde de net, folosesti cheita?, sau modem?, ce operator?, in ce pachet esti abilitat(viteza acordata pe contract)?