| DarthNiger a întrebat:

am o problema cu Gameranger, l-am instalat acum 2 saptamani si nu aveam probleme cu el,cand vreau sa intru cum ar fi sa joc fifa 10, intru pe room si cand dau start,sau cand da altul start,mi se blocheaza si nu imi intra in joc,imi ramane blocat si da un fel de eroare:Microsoft visual c++ runtime library, this aplication has request the Runtime to terminate it an unusual way.Please contact the application's support team for more information.Ce pot sa fac? nu pot sa ma joc nimic pe gameranger pentru ca se blocheaza si apare eroarea asta,va rog daca stiti vreo solutie,ajutati-ma sa scap de problema asta,apropo am windows 7, dau funda! sad

1 răspuns:
| andreighiurca1 a răspuns:

Cred ca ai o versiune pre veche de calculuator. Sau din cauza ca se incalzeste prea tare calculuatorul