| spaghete a întrebat:

Nu de mult mi-am cumparat un mouse wired a4tech x-755bk.
La inceput a mers bine... fara nici o problema
De un timp a inceput sa faca figuri in jocuri, cand misc mouse-ul de ex in fps-uri se misca in poze...sacadeaza foarte rau (nu, nu e de la placa video sau procesor slab etc) sacadeaza pana si in jocuri 2d.
Am incercat sa fac update la drivere dar imi spune ca am cea mai buna versiune instalata. Cum rezolvam happy?

5 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Poate s-au consumat bateriile.
"Nu de mult " cate luni inseamna.

| spaghete explică (pentru stanly7):

Vreo 3-4 luni. Nu cred ca are baterii, e wired.

| ZeHelp a răspuns:

Produsele A4TECH, din proprie experienta iti spun, nu tin foarte mult. Ia-ti un mouse de la firma Logitech. E adevarat ca pretul este pe masura, dar nu-ti vei mai face griji in privinta lui ani buni!

| maryan1997 a răspuns:

L-ai cumparat defect sau made in china

| spaghete explică (pentru maryan1997):

L-am cumparat online de pe site-ul pcgarage.