| George1963 a întrebat:

Am o problema la counter strike 1.6. Cand intru in joc si ma conectez la un server imi da eroarea "half life louncher has stopped working". Cum as putea sa rezolv asta?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Hmmm cred ca are jocul erori in el mai bine sterge-l si descarcati altul iti recomand:
Couner Strike 1.6 DigitalZonev43
Couner Strike 1.6 Adrenaline
Couner Strike 1.6 LanT Final(acesta are in el vreo 7 cfg-uri e super si eu il folosesc)

| George1963 explică (pentru MarianWLF):

Am incercat tot ce se poate, nu difera jocul ci cum functioneaza

| George1963 explică:

Va rog sa nu imi dati solutii cu steam deoarece nu am chef sa dau bani pe jocu asta.

| IonutzAstraz a răspuns:

Pai problema este de la net dar nu e sigur doar daca cand iti scrie asta se face ecran mic negru daca nu ai descarcat un counter strike cu virusi sau ceva in genul acesta iti recomand ori sa schimbi netu ori sa iei un counter strike care este compatibil cu netul tau