| Andy323 a întrebat:

Am o problema cu jocul MineCraft, Cand intru sa ma joc pe el are foarte mult lag si cand ma uit in jos (in joc ) scoato un sunet ciudat calculatorul meu si cand ma uit in sus (in joc) dispare lagul si sunetul acela. Va rog ajutati-ma! Dau funda raspunsului corect!

1 răspuns:
| mada7255 a răspuns:

Minecraft e un joc care desi are grafica asa cum o are are cerinte destul de mari incearca sa iti dai gravicile cat e jos poti si sa iti instalexi opti fine