| ProWaf a întrebat:

Am o problema cu League of Legends!
Deci.Intru in LoL imi apare 33% incarcat se scaneaza fisierele apoi pe la 60% se blocheaza tot inclusiv Desktopul si Taskbarul ce trebuie sa fac? Multumesc (((FUNDA)))

Răspuns Câştigător
| ElisBQ a răspuns:

Pai daca ti se blocase doar lol-ul atunci faceai repair dar daca e si desktopul si taskbarul ar trebui sa faci o reinstalare de windows sau sa mai stergi din fisierele nedorite.
Poti si sa dai repair la lol sau dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou.