| IonutValentin14 a întrebat:

Am o problema cu minecraft-ul si anume : Pot sa ma joc pe versiunea 1.7.2 si pe fullscreen si oricum dar pe altele de la 1.7.3 si in sus pot doar pe 1070 pe 720 daca il fac mai mare se inchide si imi da crash. Aveti idee ce as putea face? Va rog ajutati-ma! Dau funda +vot!

3 răspunsuri:
| ionut6709 a răspuns:

Incearca sa instalezi optifine e foarte util pentru minecraft cauta pe Youtube cum se instaleaza

| IonutValentin14 explică (pentru ionut6709):

Si cu ce ma ajuta asta daca eu nu pot sa ma joc minecraft 1.8 pe fullscreen ca imi da crash?!happy

| ionut6709 a răspuns (pentru IonutValentin14):

Atunci sterge minecraftul salveaza mapele care le ai si Instaleza pe acesta e foarte bun poti sa iti pui orce versiune vrei si snapshoturi http://www.mediafire.com/download/0tqqs4a0jy4b85m/Minecraft+1.7.2.exe (asa scrie 1.7.2 da poti sa iti pui ce versiune vrei oricand) BAFTA