| KiLLr0Y a întrebat:

Am o problema cu niste programme/jocuri, mi-am instalat skyrim razer si dupa ce ii dau play nu se intampla nimic efectiv nu intra jocul, chiar nu mai stiu ce sa fac cu el, am incercat si la compatibilitate sa schimb pe alt windows si tot nu functioneaza, la fel si la origin.Va rog ajutati-ma dau funda raspunsului care ma ajuta, Multumesc!

P.S:Am Windows 8.1 Pro si detalii despre pc daca va ajuta processor Intel core 2 duo E8400 3,0 ghz, 4gb ram si placa video ATI Radeon HD 4300/4500 series.

3 răspunsuri:
| Costi151 a răspuns:

Pai nu stiu sigur poate fi o eroare sau pur si simplu jocul sa nu fie compatibil co pc-ul tau dar din ce ai scris mai sus am vazut ca ai componente bune. Nu prea te pot ajuta pentru ca nu stiu exact ce ti se intampla si ceti apare tie?

| KiLLr0Y explică (pentru Costi151):

Nu imi apare absolut nimic, deci dau dublu click pe joc si nu se intampla nimic nicio eroare, nimic la fel si cu origin... daca vrei fac un video si il pun pe youtube sa vezi, nu stiu.

| Costi151 a răspuns:

Da poti sa pui un video