| YaFiri a întrebat:

am o problema cu Open Broadcaster Software (OBS). Deci cand filmez pe desktop totul e ok..merge camera, Microfonul si se vede. Dar cand intru in jocul League of Legends sa filmez imi apare o bara rosie imprejur la ecran si nu pot misca ecranul. + dupa ce termin de filmat cand m-am uitat la videoclip si atunci cand am intrat in meci ecranul era negru. Dar microfonul inca mergea. AJUTATI-MA PLS!

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Asigura-te ca ai pus jocul in Sources pe OBS si ca este bifat. Daca nici asa nu merge spune-mi ce s-a intamplat dupa ce ai facut cum am zis eu. O zi buna!

| YaFiri explică (pentru YoChriss):

Ok o sa incerc dar acum trebuie sa plec la scoala happy.

| YaFiri explică (pentru YoChriss):

Man tot nu merge..tot asa imi apare. :'(