| vCRISTIv a întrebat:

Am o problema cu pc-ul : dintr odata a inceput sa se vada rau pe ecranul pc-ului. Problema este de la placa video sau de la altceva? Placa video este in unitate sau in monitor? va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Luke21Rules a răspuns:

Uite ce placa video nu are nicio legatura cu monitorul ea se afla in unitate dar in legatura cu ecranul te-as sugera sa intri in meniul lui si daca nu reusesti te-as sugera sa il duci la reparat daca nici ei nu au nici o sansa asta e cumperi altul!