| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu pc-ul mi se blocheaza cand joc tom clancy's ghost recon phantoms..ingheata imaginea cu tot cu sunet(sunetul brrr cv de genul si se aude doar in boxe)si nu merge decat restart sa dau.cate o data mai merge nu se blocheaza.
componentele pc-ulitongueentium(R) dual core cpu e5200 2.50ghz 2.51ghz placa video nVIDIA geforce gt 220 2770mb pe 128 bit.la alte jocuri nu se blocheaza.am instalat si windows-ul si tot asa face.Ce ar putea fi? Poate imi dati niste sfaturibig grin

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De unde ai furat kit-ul jocului?
Că de era legitim nu aveai problemele asta.Deci ți-am răspuns deja.Succes

| pchome a răspuns (pentru DeyCj):

L-am mai jucat..am un an de cand il joc si de acum 1 luna doua face figuri..si jocul nu e furat.e free