| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu pc-ul mi se blocheaza cand joc tom clancy's ghost recon phantoms..ingheata imaginea cu tot cu sunet(sunetul brrr cv de genul si se aude doar in boxe)si nu merge decat restart sa dau.cate o data mai merge nu se blocheaza.

componentele pc-ulitongueentium(R) dual core cpu e5200 2.50ghz 2.51ghz placa video nVIDIA geforce gt 220 2770mb pe 128 bit.la alte jocuri nu se blocheaza.am instalat si windows-ul si tot asa face.Ce ar putea fi? Poate imi dati niste sfaturi

4 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Una din cauze poate fi memoria ram mica, din cate observ ai aproape 3 gb video deci e in shared si mananca din ram (asta se face din bios, daca vrei sa nu mai aloce pentru video ) ..alta cauza poate fi temperatura mare, downloadeaza speecy

| K0sti a răspuns:

Posibil sa fie si din joc! Un crack prost de exemplu! Google it!

| cristimihailov a răspuns:

Du-te in Run si lanseaza de acolo eventvwr. Si uita-te un pic la erori. Poate iti dau alea vreo idee.

| Gilca_Madalina_1975 a răspuns:

Posibil ca să fie devină jocul, majoritatea jocurilor online sunt pline cu virusuri. Mai bine încerci să descarci jocul, dar dacă problema e cu PC-ul Du-te la profesioniști.