| FlorinAlex27 a întrebat:

Am o problema cu placa video (NVIDIA GeForce 8600 GT 256.0 MB). Mi se incalzeste foarte tare fara sa fac nimic, deschid pc-ul si deja se duce la 75 grade. Nu stiu ce sa ii fac, de praf am sters-o, am incercat si in alt pc si la fel face. Va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Schimba-i pasta termoconductoare!

| Vintu_Seven_1988 a răspuns:

Salut! in primul rand sa varifici ventilatoarele. ai mai putea sa dai capacul de la carcasa jos si sa muti pc-ul intr-un loc cat mai aerisit posibil ca sa "respire". bafta!

| FlorinAlex27 explică:

Nu merge sa o desfac, e lipita acolo, si daca trag mai tare se rupe.