| Pantea_Cezar_2000 a întrebat:

Aceasta placa video este bunatongueLACA VIDEO PCI EXPRESS NVIDIA GEFORCE EN8600GT SILENT? pentru ca am mea s-a stricat si nu stiu de care sa imi cumpar fostamea placa a fost Nvidia geforce 8600 gt.

1 răspuns:
| AgentulVIPPro a răspuns:

Salut.Raspunsul tau aici...pci expres. sloturile aparute in 2002. sunt dedicate pentru jocurile 2002-2008... nu este buna pentru jocuri si pentru redarea filmelor si a videoclipurilor nu ma pot pronunta deoarece nu ai specificat de cat este placa. Placile video nVIDIA sunt de gameing. ce-a pe care ai avut-o e foarte buna poate rula fara probleme jocuri 2012 si filme rezolutie 720. o zi buna.