| Marian_Ionut_1993 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu wifi, am configurat acum vreo 2 ani un router tplink, totul ok pana acum 2 zile, acum ma pot conecta la el dar nu are internet (tv, telefon, laptop, acceasi problema) din router mai merge un cablu la pc, pe acesta merge fara probleme internetul, ce as putea face sa rezolv problema?

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Intra de pe PC pe router si verifica setarile de WiFi. Poate a murit placa WiFi din router.

E banal dar trebuie sa te intreb: ai scos router-ul din priza (il lasi 1 minut) si l-ai bagat la loc?