| Jarda_Vlad_1993 a întrebat:

am o problema cu steam guard ul.eu puteam inainte sa ma inregistrez pentru ca aveam codurile pe telefon dar acum nu mai am pentru ca am dat restart din fabrica la telefon si nu mai pot intra pe cont ca imi cere codul.recovery code era tot pe telefon inainte de resetare si numarul de telefon cu, care m-am inregistrat pe steam nu mai e valabil. Cine stie va rog ajutati-ma! Dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vei putea sa accesezi contul Steam daca nu ai acel recovery key.