| eduardo2014 a întrebat:

am o mare problema cu steamul, mai exact steam guard. Azi mi-am facut o resetare la telefon si s-a sters si steamul cu steam guardul pornit...codurile le primeam pe aplicatie nu pe mail...acum nu ma pot conecta pe steam îmi cere un key pe care nu stiu cum sa il mai obtin daca nu sunt conectat pe un device. Funda cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Valii_Valii_2001 a răspuns:

Atunci cand ai pornit conectarea prin Mobile Autentificator cei de la Steam ti-au dat un cod de recuperare in caz ca se intampla ceva cu telefonul. L-ai notat undeva?