| Anonimul1920 a întrebat:

Am o problema cu steam library. Aveam 80+ jocuri cumparate si imi apareau in library. Am dat contul la cineva iar cand l-am luat inapoi nu mai aveam jocurile in library. Daca vreau sa vad toate jocurile trebuie sa dau la profilul meu si sa dau la game. Iar acolo imi arata. Cum pot sa fac sa-mi arate ca la inceput toate jocurile in library? Am incercat sa imi instalez steam-ul iar, dar tot aia.

Răspuns Câştigător
| ad2017 a răspuns:

1. Incearca sa le re-instalezi (daca mai tii minte jocurile) si vor re-aparea.
2. Poate acel cineva ti-a facut ceva acolo happy fa acelasi lucru la 1.