| dragosnila233 a întrebat:

Am o problema cu steam-ul!
Scuzati de categorie, dar nu am vazut nici unde "Jocuri / Online" ceva de genu'...

Cand incerc sa imi bag bani in steam cu PayPal, imi zice asta:

"An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed. Please contact Steam Support."

M-am uitat undeva prin Steam... si am gasit asta:
"VPN/Proxies
Disable or completely remove any IP proxy or VPN software that you may be using, restart your computer, and test your purchase again. All transactions that are initiated through anonymous proxies will be declined by Steam."

Este cumva de la Logmein Hamachi?

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Nu prea are legatura, dar cand nu vezi Jocuri PC/Online sau orice alta categorie trebuie sa-i dai un simplu refresh la pagina deoarece este o defectiune. Bafta cu intrebareawinking

| dragosnila233 explică (pentru userul7200):

Atunci cum imi dezactivezi proxy-urile?