| RedMachine a întrebat:

am o problema cu Stick'ul.
Incerc sa copiez o imagine ISO.si imi zice memorie insuficienta.am dat format la stick.la fel!
Stickul are 8GB memorie iar.imaginea ocupa 4.5gb.imi puteti da solutii prin care as putea copia Imaginea pe stick? Multumesc! happy

5 răspunsuri:
| Indispus a răspuns:

Am avut si eu problema, intai monteaza imaginea si dupa copie fisierele.

| Indispus a răspuns:

@maryana5

practic,nu sunt imagini,e doar un format ce cuprinde mai multe fisiere, gen zip, rar...

| ionut95gr a răspuns:

Schimba mufa in care bagi sticku.merge sigur

| maryana5 a răspuns:

Nu am auzit de imagini.iso straight face Incearca sa o convertesti in Jpg, Bmp, Png sau Gif si vezi daca iti merge asa...

| salexandrui96 a răspuns:

Incearca sa iti de stick cand se copiaza ca sa nu iasa din pc sau sa se miste