| RauLGaByTza a întrebat:

am o problema cu switchbotul. imi da o eroare themida. cand dau ok scrie ceva in germana. mai scrie fehler:1114 ma puteti ajuta va rog? pana aucm 2-3 zile imi functionase bine switchbotul.

Răspuns Câştigător
| Veronica91 a răspuns:

Start menu-run apoi scrii regedit si gasesti registry editor

13 răspunsuri:
| Veronica91 a răspuns:

Http://support.microsoft.com/kb/931096/ro incearca sa faci cum e descris aici, sper sa reusesti

| RauLGaByTza explică (pentru Veronica91):

Nu-mi dau seama unde e registry editor.

| robertmessi10 a răspuns (pentru Veronica91):

Si dupa ce gasesti registry editor ce faci?

| robertmessi10 a răspuns (pentru Veronica91):

Nu gasesc fix ce scrie acolo
.

| robertmessi10 a răspuns (pentru Veronica91):

Nu gasesc un folder din descrierea asta

| Veronica91 a răspuns (pentru robertmessi10):

Adauga-ma pe skype si o sa incerc eu prin teamview sa iti rezolv problema. Dar undeva pe miercuri. Miine sunt la serviciu. banditka091 id de skype

| robertmessi10 a răspuns (pentru Veronica91):

Pff mess faceebok nai ca n-am skype. daca nai zici ca fac eu cont de skype

| robertmessi10 a răspuns (pentru Veronica91):

Frate nu gasesc softricity

| DzEk0 a răspuns (pentru RauLGaByTza):

Ai rezolvat problema cu switch bot?happy

| TATANEJR1 a răspuns (pentru Veronica91):

Am gasit Rgistry Editor, dar ce fac cu asta ca dupa ce intru in joc aceiasi eroare imi apare...

| Veronica91 a răspuns (pentru RauLGaByTza):

Start menu-run apoi scrii regedit si gasesti registry editor

| Seby1200 a răspuns:

Eu am scris regedit si imi soune ca administratorul la desamblat ce sa fac?

| xCristiannTMx a răspuns:

Si Problema mea este tot ca a lui RauLGaByTza si nu stiu cum sa o rezvolv.