| TheSkull a întrebat:

Am o problema cu telefonul cand intru la meniu - setari - wireless si retea dupa utilitate usb apas acel buton dupa conectez cablul de date la telefon nu se conecteaza dar de ce?
Dau funda

4 răspunsuri:
| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 27/100! GreeTigerServer Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 27/100!

| Anonim33332132 a răspuns:

Stinge telefonul si aprinde-l din nou sigur o sa mearga asa imi facea si mie

| Anonim33332132 a răspuns:

Stinge telefonul si aprinde-l din nou sigur o sa mearga asa imi facea si mie.

| TheSkull explică (pentru Anonim33332132):

Am aflat de ce nu merge, nu am card SD rolling on the floor))))))