| Egous a întrebat:

Am o problema cu Terraria, cand intru pe lume imi arata ecranul negru dar nu si mapa si itemele iar daca ma misc si dau cu sabia de exemplu in plante... se aude ca se sparg dar nu merge ecranul! imi trebuie un program sau ceva? am XNA ala dar mi-ar trebui o versiune mai recenta!

Răspuns Câştigător
| EEdwardd a răspuns:

Salut, ar putea fi 3 posibilitati la problema ta, ori jocul este stricat(unele fisiere sunt corupte) SAU placa video are nevoie de update la drivere su in cel mai rau caz, un upgrade de placa video.