| AndreiGaming123A a întrebat:

Salut TPU, am o problema cu ubisoft, cand vreau sa pornesc un joc imi zice unable to start the game ubisoft activate right please try again later, ce inseamna asta? Problema e ca am probleme si cu ubisoft pe web site sau e de la iei? Ca nu imi dau seama.

Sorry, we're currently unable to load this content. Try again

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Jocul e cumparat si activat epe Ubisoft Connect?

| AndreiGaming123A explică (pentru Wr3nch):

Lasa am contactat ubisoft. am jocuri cumparate nu conteaza da. dar am contactat supportul pe Facebook e in mentenanta pana pe data de 3 pana la ora 5:00. https://www.ubisoft.com/....../000100911

Servicii Ubisoft – Întreținerea serviciilor online
Vom efectua o întreținere esențială de la 8:00 AM pe 28 februarie 2022 până la 5:00 PM pe 3 martie 2022.

Este posibil să nu vă puteți conecta la serverele de joc în timp ce întreținerea este în desfășurare.

| AndreiGaming123A explică (pentru Wr3nch):

Nu sunt la curent am vrut sa pornesc Assassin, s creed Valhalla si mi-a aparut eroare de server si a spus ca trebuie sa astept in timp ce lucreaza la server.