| alin568429 a întrebat:

Pe hi5 la jocul barn buddy imi da ffffffffff multe rorii cand vreau sa intru si imi zice "Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later."mereu. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| speranata a răspuns:

Iti apare asa deoarece sunt foarte multi copii in joc si nu ai cum sa intrii daca ei sunt in joc cand iti pare asa "Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later incerci din nou chiar de 20 de ori pana merge asa fac si eu este greu multi copii se joaca bran buddy /;//; l

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. nu stiu probabil sunt prea multi utilizatori in acel moment. Asa mi se intampla si mie

Mi se usuca plantelecryingcrying