| IulianAlexe a întrebat:

Am o problemă cu un joc numit City Bus Simulator 2010 New York.
Merge bine tot, dar e in limba germană si nu prea stiu multe. Nu are comenzile făcute, nu pot pleca de pe loc. Mă ajută cineva să-l fac in engleză sau să faca print la comenzile sale, ca să pot copia, si el imi zice pe ce tastă apasă să mearga in fata... sper că intelegetibig grin
Dau fundă big grin

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Caută în menu cuvinte gen Einstellungen(setări), Sprache(limbă) şi Deutsch(germană). Unul sau o combinaţie dintre astea te va duce spre schimbarea limbii.

| IulianAlexe explică (pentru Gizăz):

Nu pot să schimb limba, orice limbă as selecta la instalare tot in germană ramane. crying

| IulianAlexe explică:

Up