| Florin_Alexandru_1991 a întrebat:

am o problema de 2 zile. Mi-am instalat un mod pentru o masina pe samp si atunci mi-au aparut pe desktop niste iconite cu ceva jocuri, dar in rusa. De atunci, cand dau restart la PC, sau cand il aprind imi apar tot timpul altele, am dezinstalat modul, insa degeaba. Stie cineva de ce? Funda celui ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Biris_Denisbiris_1997 a răspuns:

Problema este ca ai ceva virus fa o curatare in pc cu advanced sistemCare 8
Si alta data ai grija ce instalezi si cum le instalezi, inca o problema citeste tot timpul pe vrajitor cand instalezi ceva si uitate bine ce bifezi ca poate fii programe care sponsorizeaza vrajitorul.

| Florin_Alexandru_1991 explică (pentru Biris_Denisbiris_1997):

Incerc acuma, daca o sa ma ajute iti dau funda.

1 răspuns: