| MeMe123 a întrebat:

Am o problema la laptop, mi.am instalat de curand un program si peste acel program s.au instalat altele (MPL Clean SI MPL Desktop) am intrat in "uninstal or change program" l.am dezinstalat insa de cate ori intru pe laptop imi apar din nou pe desktop dar in "U or C P" nu imi mai apare. Ce pot sa fac? si pe google chrom cand intru ma duce pe o pagina in rusa! va rog ajutati-ma ca e foarte enervant. dau vot si funda! happy

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Cel mai probabil ai luat un malware. Da-i o scanare cu https://www.malwarebytes.com/mwb-download/

| MeMe123 explică (pentru Zaygon):

Mersi fain! M-a ajutat programul!winking

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Am intrat in "uninstal or change program"...zau, invata sa dezinstalezi programe!

| MeMe123 explică (pentru K0sti):

Zau prietene! Nu vrei sa ma inveti tu?

| K0sti a răspuns (pentru MeMe123):

Sa nu zici ca sunt rau: http://www.epasystems.ro/iobit-uninstaller-3/

| MeMe123 explică (pentru K0sti):

De sarcasm ai auzit, baiete? Stai linistit ca stiu foarte bine sa dezinstalez programe!

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ai o problema la laptop, intr-adevar. Problema saracului laptop esti chiar tu.

| MeMe123 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Hai nu serios! N-ai alta treaba?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru MeMe123):

A, ba da. Constatam doar ca-n clipa in care esti taun si dai click pe ce apuci in cale, problema laptopului esti tu. Bafta delo-delo.

| Romaniamafia a răspuns:

Descarca AdwCleaner efectueaza o scanare si curatare si vezi daca iti mai apare

| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Ai luat foarte muti virusi. nu ii poti sterge cu antivirusu. ai facut o descarcare nesigura. Acum singura solutie este sa schimbi windows-ul