| BogdanToma a întrebat:

am o problema foarte enervanta si anume mi-am creat un id de mess nou si logic imi da si o adresa de e-mail si nu primesc nici un mail! Ce potface ca am facut cateva conturi pe niste site-uri si imi trebuie mail de confirmare si nu am cum sa il primesc! Va multumesc si va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| TVD0R5B a răspuns:

Pai cand ai facut contul de mess tia aratat ca tiau trimis mail de confirmare?
Daca da atunci inseamna ca mailul pe care l-ai dat nu era confirmatwinking
Verifica asta si apoi incearca