| Natsuame a întrebat:

Mi-am facut o adresa de mail noua pe Yahoo.mail si nu primesc mesajele de confirmare de pe anumite site-uri pe aceasta adresa.
Am incercat cu mai multe adrese de mail noi, si aceeasi problema.
Se pare ca, orice adresa de mail noua nu primeste mailuri de confirma de de pe anumite siteuri...
Are careva raspuns la aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Si eu am problema aceasta... si o am de vreo 2 luni si nici acum nu s-a rezolvat... cred ca e o problema de la yahoo

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Ești sigur că atunci cănd pui adresa scrii @yahoo.com/.ro
Ai grijă, fă-ti una nouă, ține-o minte, și ai grijă să nu fie ori.com/.ro/.en/.uk/.pl...
Dacă ai scris-o bine, probabil că le primești în spam, nu în box.
Baftă!