| BogdanToma a întrebat:

am o problema foarte enervanta si anume mi-am creat un id de mess nou si logic imi da si o adresa de e-mail si nu primesc nici un mail! Ce potface ca am facut cateva conturi pe niste site-uri si imi trebuie mail de confirmare si nu am cum sa il primesc! Va multumesc si va rog sa ma ajutati!(scuze pentru categorie)

2 răspunsuri:
| Raydar a răspuns:

Vezi poate le ai in folderul spam...ai cautat?

| xScarlet a răspuns:

Asigură-te că adresa ta nu este de tipul: @yahoo.ro/co.uk, pentru că eu aşa am păţit odată cu un id. Loghează-te cu adresa completă, cu tot cu @yahoo.com/ro/co.uk (încearcă toate variantele) şi poate reuşeşti să afli. Baftă!