| cristi2018 a întrebat:

Ma numesc Cristi si am o problema. Mi-am facut recent o adresa noua de mail. Mi-am facut mai multe conturi pe site-uri diferite si acum am o problema. Pe unele din ele am uitat parola(am multe conturi si stau slab cu memoria in privinta parolelor), dau recuperare parola si mi-o trimite pe mail. Care e problema? Nu imi apare nici un mail. Pur si simplu nu primesc nimic. De ce nu pot primi mail-uri?

Răspuns Câştigător
| PaulNeagu a răspuns:

La site-ul unde ai trimis parola pe mail, trebuie sa o trimiti din nou. Nu mereu le primesti. Sau cate odata le primesti dupa cateva ore sau o zi. Eu asa am facut char la tpu.com. Am vrut sa sterg o intrebare si mi-a trimis mail-ul de aprobare a durat o zi, doua. Bft!