| DrTrxTr115 a întrebat:

am o problema grava cand bag un video.
Am incercat de 4 ori cu formate.mp4,.avi etc. si imi dadea de fiecare data asta. ii multumesc din suflet celui care ma ajuta si primeste si funda! :)
http://i.imgur.com/GjwXUA0.png
Videoclipul are 14 minute si am activat ala de durata maxima de 15 minute.

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Cu ce program ai l-ai converitit?
Șterge cookies, cache, history de la browser și loghează-te din nou pe contul YouTube/Google.
Ce browser folosești?
Știi cum să le ștergi?

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Ai încercat să-l încarci în format.wmv?
http://youtu.be/OjddYrE2K_M
Program Any Video Converter.

| DrTrxTr115 explică (pentru DDCC):

Am incercat in toate formaturile. straight face

| DrTrxTr115 explică (pentru DDCC):

Merci, am incercat in alt browser si a mers thinking Ciudat rau de tot!

| DDCC a răspuns (pentru DrTrxTr115):

Cu plăcere.
Sincer, nu e deloc ciudat și știu ce zic.

| DDCC a răspuns (pentru DrTrxTr115):

Cu ce program ai l-ai converitit?
Șterge cookies, cache, history de la browser și loghează-te din nou pe contul YouTube/Google.
Ce browser folosești?
Știi cum să le ștergi?