| Florin_Dutulescu_1998 a întrebat:

Am o foarte mare problema. De 3 luni joc Pou. Acum 2 saptamani am vrut sa intru pe joc. si ma dadea de la nivelul 1. de fiecare data cand il cresc si il fac nivel 2-3-4... peste 10-20 de minute. se face inapoi nivelul 1. DAU funda celui care ma ajuta si merge. Bineinteles. :*

4 răspunsuri:
| EcstasyW a răspuns:

Pai dai acolo unde iti arata nivelul si dai pe cont si bagi emailu si o parola si joci asa si daca o sa tr dea de la lvl 1 iar dai tot asa acolo la nivel cont si bagi emailul si o sa ai pou salvat

| Florin_Dutulescu_1998 explică (pentru EcstasyW):

Stiu. Dar eu introduc E-mail si Parola si dupa 10 minute ma tree inapoi de la nivelul 1

| Ruxandra15 a răspuns:

Dezinstaleazal,inchide telefonul, deschidel si reinstaleaza-l iar.