| Valiiii90 a întrebat:

am o problema grava cu laptop-ul. Sa va spun ce s-a intamplat de la inceput. Ma jucam un joc (nfs) si ascultam muzica in winamp in acelasi timp, deodata s-a blocat totu, nu aveam de ales decat sa il inchid de la buton, dupa ce i-am dat restart numai pornea, imi aparea Start Windows Normaly etc si cand dadeam sa intre aparea un ecran albastru si se restarta. Ok, am zis sa reinstalez windows-ul, am incercat 5 windows-uri diferite unu facut chiar astazi si la toate imi spune ca lipsesc fisiere, exact de la acelasi fisier (numele nu il mai stiu) nu cred ca e ceva normal asta, nu stiu ce sa ii mai fac nu pot sa instalez nici unu windows, daca ma-ti putea ajuta vas fi recunoscator.

1 răspuns:
| SnoopDog19 a răspuns:

Exact asa mi-s-a intamplat si mie ei am bagat 15 windowsuri si nu mi-a mers pana la urma mie mi-a mers reinstalandul de pe stic dar trebuie sa il faci sa buteze