| HenriDevin a întrebat:

am o problema in joc (CS:GO)
Mi-am cumparat o tastatura marvo kg735 si s-au instalat driverele,in joc cand apas tab imi arata scoreboard-ul si dupa o secunda dispare si apare si tot asa,asta intr-un timp foarte scurt, cam in 2 secunde apare si dispare de 7 ori...
si cand ma misc uneori deodata se misca foarte incet in orice directie as merge...
Ajutor va rog, FUNDA!

4 răspunsuri:
| SeSeBawss a răspuns:

Produsele de la marvo nu au o calitate foarte mare. Am si eu un mouse care tot asa se blocheaza. Incearca sa o returnezi, mai strangi putini bani si iti iei Tastatura gaming iluminata NATEC Genesis RX66. Are toate tastele configurabile si este doar 150 RON

| HenriDevin explică (pentru SeSeBawss):

Este Corsair happy
Nu am produse de la Marvo.

| DJ0i a răspuns:

E stricata tastatura... sau nu ai configurat controlul la cs:go corect.

| HenriDevin explică (pentru DJ0i):

Ce legatura are cu cs:go?