| AlaDyn172 a întrebat:

Apas pe o tasta din tastatura si dupa nu astept nimic si misc mouseul si nu mergeăPe shift,ctrl, alt. nu fac asa.]. nu se misca 1-2 secunde. si ma cs cand ma misc cu WASD,... mouseul nu se misca 1-2 secunde si dupa merge... Ma enerveaza cine stie?

Răspuns Câştigător
| Mihai-Sebastian_Toader_1999 a răspuns:

Umbla la setarile calculatorului ca sa dai accesibilitatea mouse-ului pentru a putea juca cs si pentru tastatura tot acolo

| AlaDyn172 explică (pentru Mihai-Sebastian_Toader_1999):

Daca mi-ai spune ce sa bifez...sau sa debifez,. ar fi minunat, si-ti dau si funda.

2 răspunsuri:
| Mihai-Sebastian_Toader_1999 a răspuns:

Deocamdata nu sunt acasa si nu pot sa iti explic