| Dantewashere a întrebat:

am o problema la battlefield 2 am instalat niste moduri pentru joc dar cand intru sa apas butonul "start game" calculatorul se reseteaza....am mai avut modurile instalate si inainte dar nu mi se reseta stiti ce are sau cum se rezolva FUNDA!

1 răspuns:
| b06dan1x7 a răspuns:

Ce windwos ai? daca ai xp nu prea stiu ce sa fac? daca ai 7 sa dai click dreapta pe fisierul ".exe" de la battlefield >propietati> compatibility> run this program pe windows xp service pack 2 asa trebuie pus si cand deschizi scurtatura de pe desktor o deschizi cu click dreapta> run as administrator