| Fulbaster a întrebat:

Aceasta e o intrebare pentru cunoscatorii de minecraft.
Tocmai ce mi-am instalat modul damage indicator pentru 1.6.2, alaturi de alte moduri. Iata si problema, cand intru in minecraft la moduri mi-l arata acolo, cand intru in joc si apas pe "." imi arata setarile lui, cand lovesc o entitate imi arata cat damage ii iau, dar nu imi arata si viata ei, de nici un fel.
Stiti cumva din ce cauza e si cum se poate rezolva?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alinas132 a răspuns:

Ori ai setat gresit la setarile modului, ori modul nu are in componente cata viata are fiecare animal

| Fulbaster explică (pentru Alinas132):

Nu, e in regula, am rezolvat-o.

| Alinas132 a răspuns (pentru Fulbaster):

Felicitari, daca vrei punem sa vorbim pe mess sau skype despre mc