| alecs89 a întrebat:

Am o problema la counter-strike 1.6. Am intrat pe cateva servere de acolo de la internet iar cand am iesit din joc si intrat iar nu am mai putut da find servers ca este redirect spre alt server (la fel si la optiuni). Cum pot scapa de redirectul acela fara reinstalarea jocului?

2 răspunsuri:
| BdyBluu a răspuns:

Descarca GameMenu.Res intra in folderu cu cs la cstrike apoi la resource si baga-l acolo

| alecs89 explică:

@BdyBluu nu merge. Si am uitat sa zic ca imi da redirect imediat dupa ce intru in joc. Nu apuc sa dau click pe nimic.