| DexTer a întrebat:

Cum pot face counter strike-ul 1.6 sa imi gaseasca servere pe net...la
find >>serverinternet?

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Iti propun sa alegi din aceasta lista http://www.cstrike.ro/lista-servere-cs-1.6.php! risti sa ai lag mare daca lasi cs-ul sa-ti caute servere straine...

| Frogie a răspuns:

Pai in primul rand la cs 1. 6 iti trebuie steam... fara steam, nu iti apar servere`le...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu : scrii pe google download platform.rar alegi 1-ul link descarci si inlocuiesti cu cea din directorul counter-strike (al jocului) si o sa-ti gaseasca

| fakeen a răspuns:

Nu iti trebuie steam.Iti trebuie doar un anumit fisier de vreo 1KB. Unele servare il au. Daca vreti intrati la id neon. spider si vil dau eu.