| asdD a întrebat:

am un Counter-Strike 1.6 eXtream
si nu am servere pentru el
adica dau acolo la find servers, internet il las sa caute iar dupa aprox.20/30 secunde
zice
-there are no internet games vizibile that pass your fliter stings
si daca dau la find servers, favorites/history imi da niste servere dal nu ma rasa sa ma joc

si mi-a dat un prieten un server si m-am putut sa ma joc
deci nu e din cauza netului
daca nu mere ii de la joc
dati-mi va rog niste servere cs 1.6 extreme
mersi fundita

Răspuns Câştigător
| deyu10 a răspuns:

Counter strikeul nu e bun. e de vina C. S. te sfatuiesc sa-l schimbi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu de ce pentru imformati contacteazama pe idu izvineantu77

| MaRyAn_8637 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-l stergi are virusi am avut si eu de ori si unde il descarci il descarci cu virusi!