| andypk a întrebat:

Am o problema la Counter-Strike 1.6, inainte sa-mi reformatez cs-ul imi mergea pe OpenGL. Si dupa reformatare Numai pe Softwear merge, nu mai pot sa pun OpenGL imi apare asta: http://imageshack.us/f/254/56639301.png/... Nu mi-am schimbat nicio piesa din pc. Nu mai CD-Romul l-am schimbat... Cum fac sa mi-l pot pune pe OpenGL. Dau funda :X

1 răspuns:
| eXtreme21 a răspuns:

Problema este de la placa video. Vezi daca ai instalat-o. Daca o ai instalata atunci dezinstaleaz-o si apoi instaleaz-o din nou.
Sper ca am putut sa te ajut.