| FanFotbal97 a întrebat:

Am o PROBLEMA la counter strike mi se tot blocheaza jocul si am citit pe internet ca sa il schimb de pe openg GL pe d3d sau pe software...Asa ca l-am pus pe d3d dar tot se blocha apoi l-am pus pe software acesta nu se blocheaza doar ca totul e pixelat si + arma e pe stanga si nu o pot muta.Am facut un update la placa video dar tot nu merge am defragmentat c si d am scos fisierele nefolositoare dar la fel...Va rog ajutati-ma daca puteti DAU FUNDA

MULTUMESC ANTICIPAT! CAT DE URGENT SE POATE

7 răspunsuri:
| Eu_3237 a răspuns:

Pune-l pe open Gl.Merge sigur.

| FanFotbal97 explică (pentru Eu_3237):

Mi se blocheaza pc cand ii pe open gl sau pe d3d

| FanFotbal97 explică:

Am incercat dar daca e pe open.gl si pe d3d se blocheaza

| IuLYaN17 a răspuns (pentru FanFotbal97):

Nu mai la Cs iti face asta?

| FanFotbal97 explică (pentru IuLYaN17):

Pai doar cs am

| FanFotbal97 explică (pentru FanFotbal97):

Am sa instalez si un fifa sa vad daca se blocheaza...

| FanFotbal97 explică (pentru FanFotbal97):

IuLYaN17 am fifa 07 si si pe asta mi se blocheaza va rog foarte urgent sa ma ajutati...