| Other00 a întrebat:

am o problema la cs. am descarcat 3 counter-strike pana acum si le dau la toate 2x click si nu se deschid la toate se intampla la fel ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Other00 explică:

Acel cs pe care il am mi l-ai dat si tu si de pe site ala am descarcat vreo 2

| IonutSimplu a răspuns:

Este posibil ca cele pe care le-ai descarcat sa fie niste porcarii care pot contine si virusi, eu personal iti recomand acest cs deoarece il folosesc personal si este luat de pe un site profesional de cs, daca nici acesta nu iti functioneaza problema vine de la PC ul tau.multumesc anticipat