| OUPGAN a întrebat:

Salut Tpu.Am o problema la jocul Sleeping Dogs am ajuns la o missiune unde ma tortureaza si il vad pe jackie mort bun la o momendata trebuie sa sar pe cealalta platforma iar cand sar pica platforma si ma pune sa apas tot timpu space ca sa ma pot ridica am apasat tot timpu space, dar nu pot sa ma ridic o fi ceva ce trebuie sa fac altceva:
sau trebuie sa apas ca disperatu pe space sa ma ridic?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Schimba setarile, pune click stanga pe saritura, dupa aia cand sari apesi numai pe click si ai sa vezi cand merge, am avut si eu problema asta, dupa aia setezi inapoi cum era