| VenomCrew a întrebat:

am o problema la jocul Ultimate Spiderman. Totul merge bine, jocul ruleaza perfect doar ca atunci cand intru in joc culorile sunt date peste cap, cred ca e de la 3d. Am incercat cu 3d Analyzer dar in zadar. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| MariusMorse a răspuns:

Click dreapta pe.exe -> compatibility tab -> selecteaza Disable vizual themes/desktop composition, (asta in caz ca rulezi win7). Incearca driver mai noi, alt crack sau pune totl la minim. Ce CPU/GPU ai?

| VenomCrew explică (pentru MariusMorse):

Mersi happy A mers cu prima solutie!

| MariusMorse a răspuns (pentru VenomCrew):

Ma bucur, catarat placut pe pereti "paianjane"!