| mircea_8413 a întrebat:

am o problema la laptop.De la un timp din cam 30 de minute in30de minute cand ma joc jocuri online sau downloadez ceva sau chiar si daca il las cu steam pornit si plec. imi pica netul.dar nu e ca imi pica netul ci ca.defapt mie imi arata ca e conectat la wifi.ca merge dar el nu merge si trebuie sa stau sa dau repair pana ma plictisesc. Specific ca, netul merge continuu.am net bun plus ca pe telefon si tableta merge in continu..Virus nu poate fi deoarece am avg..antivirus.ce poate fi? Si cum sa repar aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Salut,inceraca sa reinstalezi driverul de internet, ca e posibil sa se fi corupt vreun fisier

| z1k a răspuns:

Instaleaza kaspersky de aici http://shop.kaspersky.ro/category/pentru-acasa#tab=prod-20
apoi fa o scanare completa a hardului
avg-ul este imbatranit nu il mai folosi
apoi daca nici kaspersky nu da niciun rezultat reinstaleaza windows-ul bafta!