| ilusion99 a întrebat:

Ma puteti ajuta! Cand vreau sa-mi fac un forum gratuit imi aleg imaginea... completez cerintele alea si cand imi da sa mai scriu o data parola: o scriu si imi apare asta :A avut loc o eroare a browser-ului [Error #230], va rugam sa contactati serviciul de suport tehnic.

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Nu stiu ce constructor ai ales, dar ti-as recomanda www.ucoz.ro - este extrem de usor de folosit si ofera foarte multe posibilitati.