| Mattx a întrebat:

am o problema la minecraft. De ce nu imi merge sa ma inregistrez pe un server..la toate si la cele care m-am logat cand scriu parola nu ma lasa sa intru pe server, pare sa fie lagg dar nu e si apoi ma scoate de pe server..am sters si launcherul si. minecraft, dar degeaba sad tot asa face sad spuneti-mi ce sa fac! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| milinalexandru a răspuns:

Incearca cu un nou cont si daca tot nu merge incearca de pe https://www.facebook.com/xn3.game
sau reinstaleaza driver-ul de la placa video(CD original)